Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plângere] alexa11

1stAndy

Recommended Posts

MODEL

1. Numele tau din joc: 1stAndy

2. Numele jucătorului reclamat: alexa11

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Mute fara sa ma anunte ca gresesc cand la ora 1 erau maxim 7 playeri si nu m-a anuntat cum fac ceilalti cu grad mai mare si mi-a dat direct eu nestiind aceasta regula si avand gradul de nici o zi.

4. Martori: Toti care se pot vedea in SS

5. Sectiune: Survival 1.17 

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/5XKPiFo

In primul rand,nu cred ca desi ai o zi de cand ai gradul trebuie sa fii tratat altfel fata de ceilalti playeri.Ar fi trebui sa stii ca atunci cand un staff te avertizeaza de peste 2 ori(nu inteleg de ce spui ca nu te-am avertizat,pentru ca dovezile spun altceva)sa scrii mai restrans,ar trebui sa faci acest lucru!.In al doilea rand se vede si din dovezile oferite de tine ca este spam avoid.O sa las aici cateva dovezi in care o sa arat cum te-am avertizat de vreo 2 ori dupa care te-am sanctionat!(Ai scris foarte mult si multe randuri,iar eu am considerat spam avoid)

Multumesc,o seara frumoasa!

Dovezi: https://imgur.com/a/492dL6E

Acele mesaje pe care le-am dat in al 3-lea ss au fost cu scop ca este lag pe server, nu cred ca am facut spam ca am vrut eu, si celelalte mesaje aproximativ mereu am dat cate un mesaj dupa ce mi-a raspuns respectivul jucator cu care vorbeam, Prima oara am inteles mai restrans dar a doua oara cand vorbeam cu celalat player ca este lag pe server nu cred ca era nevoie de mute.

Edited by 1stAndy

Din toata conversatia purtata cu celalalt player,reiese ca tu nu aveai lag pe server.Faptul ca era lag sau nu,asta nu iti da un motiv sa spamezi pe chat;puteai pur si simplu sa intrebi un membru staff daca este lag sau nu+puteai vorbi in privat cu celalalt jucator despre acest subiect.Ca si sfat pentru viitor: incearca sa iei in considerare avertizarile date de catre membrii staff,indiferent de gradul acestora pentru a nu mai fi nevoie sa primesti mute.(Nu este necesar sa incerci sa te scoti,bagand treaba cu lag-ul cand tu cu gura ta ai spus ca tu nu ai).Incearca sa intelegi ca te tratez exact ca pe ceilalti playeri si te-am sanctionat pentru ca ai facut spam avoid,ba chiar te-am avertizat si de 2 ori incercand sa iti acord o sansa sa incetezi!

Multumesc frumos pentru conversatia purtata!Astept raspunsul unui membru staff cu grad superior.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...