Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie biabia1234

KillDark

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Dark_Dragon88

2. Numele jucătorului reclamat: BiaBia1234

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: mute aiurea ,  nu ne certam ci vorbeam si daca o sa spui ca ma certam te inseli, deoarece si mario spunea ca nu ne certam.

4. Martori: CursedCombo , mario2010000 , xEddy

5. Sectiune: skyblock 1.16.5

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/16wWhKH

Buna, @KillDark

Iti inteleg nelamurirea. Ai dreptate, amandoi ati spus ca nu este o cearta. A fost o discutie contradictorie care, din perspectiva mea, il dezavantaja pe mario2010000. De cand am intrat pe sectiune, il tot stresai cu fraza „[...] hai da-ma pe ac [...]”. Ceea ce m-a facut sa consider ca il deranjezi si ca vrei sa incepi o cearta. Conform dex-ului, termenul de „instigare” este sinonim cu „a provoca”. Repet, dupa cum ai spus, nu va certati, dar l-ai provocat la cearta prin repetarea frazei respective (in dovezile mele se vede ai repetat fraza de 3 ori intr-un timp de aproximativ 2 minute). Ai aici dovada din dex: Imagine .

Iti ofer mai jos regulile dupa care am sanctionat si dovezile mele:

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Iti multumesc pentru reclamatia facuta! 

O seara frumoasa in continuare!

Din dovezile tale se vede doar cum intrebam daca imi face reclamatie pe /ac . De aceea eu cred ca nu este o instingare

si in plus mi-ai dat 15 minute nu doar aiurea dar si de 15 minute in loc de 10 , n-am cuvinte Imagine

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...