Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie BiaBia1234

BestOfLegits

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:TheMysteryBoi

2. Numele jucătorului reclamat:BiaBia1234

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Mi-a dat mute pe motiv ,,toxic'' iar eu nu am spus nimic toxic decat am spus -2 ceea ce insemna ca aveam -2 sets cand m-am batut cu un player.

4. Martori:Se vede pe ss nu cred ca-mi mai trb

5. Sectiune:Assassins

6. Dovezi - Poze:Imgur: The magic of the Internet                Imgur: The magic of the Internet

Buna, @BestOfLegits!

Imi cer scuze pentru ca ai primit acel mute. Intr-adevar ai dreptate. As vrea sa iti prezint perspectiva mea. Pe assassins se vorbeste mult pe chat iar in ultimul timp a fost dezvoltata o noua forma de toxicitate, aceea de a spune -1 sau -2 dupa ce castigi lupta impotriva unui player evidentiind victoria ta. Uitandu-ma pe chat mi-a sarit in ochi ceea ce ai scris si am inceput sa scriu mute-ul. Nu am mai vazut dupa aceea ce a scris @NeneaGLONTZ pe chat („hai numaram”) ca sa imi dau seama de context. Initial cand am vazut chestia cu -2, nu ma gandisem ca te refereai la seturi.

Imi cer scuze inca o data pentru confuzia facuta si iti urez o seara frumoasa in continuare!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...