Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere Bobthebird_

BeingUseless

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: bobitsgod

2. Numele jucătorului reclamat: Bobthebird_   /  Bobthenerdd

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Bobthebird_ astazi mi-a dat control pentru ca cica am auto a deschis regscanner si a gasit acolo auto-ul pe care eu l-am folosit pt roblox numai ca acolo zicea ca fix in minutul ala il aveam deschis ceea ce nu e adevarat eu auto-ul acela l-am folosit acum 7 luni si nici nu-l aveam in PC si cand i-am zis ca e pt roblox a zis ca nui pasa si ca nui pasa daca l-am folosit pt roblox dar regulamentul zica ca daca se gaseste hack / auto in pc-ul unui player numai ca nu-l foloseste pt minecraft atunci nu se da ban.

4. Martori: -

5. Sectiune: Bedwars

6. Dovezi - Poze: unknown.png     
unknown.png

Edited by BeingUseless

2 hours ago, BeingUseless said:

1. Numele tau din joc: bobitsgod

2. Numele jucătorului reclamat: Bobthebird_   /  Bobthenerdd

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Bobthebird_ astazi mi-a dat control pentru ca cica am auto a deschis regscanner si a gasit acolo auto-ul pe care eu l-am folosit pt roblox numai ca acolo zicea ca fix in minutul ala il aveam deschis ceea ce nu e adevarat eu auto-ul acela l-am folosit acum 7 luni si nici nu-l aveam in PC si cand i-am zis ca e pt roblox a zis ca nui pasa si ca nui pasa daca l-am folosit pt roblox dar regulamentul zica ca daca se gaseste hack / auto in pc-ul unui player numai ca nu-l foloseste pt minecraft atunci nu se da ban.

4. Martori: -

5. Sectiune: Bedwars

6. Dovezi - Poze: unknown.png     
unknown.png

Salut! imi pare rau pentru banul tau dar am cateva chestii de zis

La sfarsitul acestei reclamatii ai dovezile mele pentru banul tau, Ti-am gasit Auto clicker si in regscanner(folosit in urma cu cateva minute inaintea controlului dar si in urma cu aproape o zi) , dar si in ,,everything,, ti am cautat acolo pentru ca deja am vazut ca il ai in pc si am vazut unde aveai cele 2 cred auto clickere folosite si de aceea si acele cautari in regscanner atat de multe:)), ti-am explicat si pe discord si de pe alte conturi de ale tale motivul banului dar vad ca nu ai inteles, dupa ce ma spamai incontinuu cu mesaje pe discord se pare ca nu ai inteles.

DE ASEMENEA autoclickerul/clickerele free ale tale au multe stringuri si de aceea orele acelea:D

Atata zis aici ai dovezile din control: 

1:

2: 

astept decizia unui manager.

Frate in primul rand nu-mi pasa daca numa crezi auto clickerele alea ti-am zis NU  le-am mai folosit de mult timp decat pe roblox ! Acolo  ZIcea ca le-am folosit acuma cateva minute pentru ca le-ai cautat in regscanner si in primul all doilea rand alea raman acolo si dupa control asa ca de fiecare daca cand o sa-mi dai control acolo o sa zica ca le-am folosit acuma un minut sau doua ceea ce nu este adevarat  Daca vrei iti pot da dovada ca m-am jucat cu ele pe roblox NUMAI ca sunt pe laptopul meu vechi Omule .

2 minutes ago, BeingUseless said:

Frate in primul rand nu-mi pasa daca numa crezi auto clickerele alea ti-am zis NU  le-am mai folosit de mult timp decat pe roblox ! Acolo  ZIcea ca le-am folosit acuma cateva minute pentru ca le-ai cautat in regscanner si in primul all doilea rand alea raman acolo si dupa control asa ca de fiecare daca cand o sa-mi dai control acolo o sa zica ca le-am folosit acuma un minut sau doua ceea ce nu este adevarat  Daca vrei iti pot da dovada ca m-am jucat cu ele pe roblox NUMAI ca sunt pe laptopul meu vechi Omule .

N ai inteles , autoclickerul tau are multe stringuri si de aceea poate sa apasa asa +ti am dat si dupa celelalte cautari nu numai dupa alea in care arăta ca ai folosit in acel moment.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...