Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie

Fl4nco

Recommended Posts

MODEL

1. Numele tau din joc: Fl4nco

2. Numele jucătorului reclamat: Bobthenerd

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: imi da ban pe degeaba🤦🤦

4. Martori: nu am dar am filmare

5. Sectiune: bedwars

6. Dovezi - Poze: https://www.youtube.com/watch?v=hQMM9cqhS18 asta e filmarea doveditoare ca eu am "hack" uitati va de la minutul 2:35

Salut , am primit aceeasi dovada ca a ta de aici de pe forum dar as fi vrut sa vad meciul si din perspectiva ta.

Motivul pentru care ai primit ban este acesta: la minutul 2:52 se vede un speed(si nu aveai nicio potiune,in secundele anterioare nu se vede speedul sau cand ai bagat potiunea), efectele de langa tine sunt de la mere, de asemenea nu vad niciun pod facut de catre tine/voi catre centru la emeralde

Dupa 2:52, te teleportezi(nu aveai ping) si se vede clar cum playerul a dat in tine iar tu ti-ai luat damage iar tu ti-ai luat damage si ai murit abia dupa a 2-a sau a 3-a sabie (2:54-2:55)

Deasemenea mi s-a mai parut putin ceva ciudat la pvp ul dupa ce te ai respawnat,nu ti luai knokback asa mare si dupa ce ti ai luat sabii de la celalalt player abia atunci ai fost aruncat in void,dar de asta nu sunt sigur.

Ai aici filmarea speedului:)  

Pe viteza normala esti foarte suspect, de asemenea si pe 0.75 esti suspect de speed , abia pe 0.5 viteza se vede ceva mai ok,putin mai lent decat a unui jucator normal.

Sper ca ai inteles acum,iti urez o zi placuta

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...