Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

bobb__

Clu3Les5

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: ahiv

2. Numele jucătorului reclamat: Bobb__

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: am un hack in calculator care are self destruct si el zice ca l am folosit atunci chiar daca nu am facut o + n are dovada , nici ca am facut o faza cu kill aura sau cv doar poza cu hack ul deschis fara cand l am deschis ultima oara

4. Martori:

5. Sectiune:bedwars

6. Dovezi - Poze:

Mai jos o sa ai filmarea controlului tau in care ti-am gasit koid.

Motivele banului:

1.Ai umblat in programu de la mouse fix inainte de control

2.Ti-am gasit koid cand era pe self destruc : nu aparea in last activity 

nu avea nicio data cand l-ai folosit (Trebuia sa apara o data sau ceva de la koid de aseara de cand ti-am mai facut control-daca este nevoie de o dovada video,o sa o pun cu controlul de aseara cand la sfarsit i-am si deschis cheatul , daca il aveai pe self destruct asta inseamna ca l-ai folosit azi

https://www.youtube.com/watch?v=TmsDmNW6qLA&ab_channel=_p.florin_55

Seara buna!

Acum 1 minut, Bobbb a spus:

Mai jos o sa ai filmarea controlului tau in care ti-am gasit koid.

Motivele banului:

1.Ai umblat in programu de la mouse fix inainte de control

2.Ti-am gasit koid cand era pe self destruc : nu aparea in last activity 

nu avea nicio data cand l-ai folosit (Trebuia sa apara o data sau ceva de la koid de aseara de cand ti-am mai facut control-daca este nevoie de o dovada video,o sa o pun cu controlul de aseara cand la sfarsit i-am si deschis cheatul , daca il aveai pe self destruct asta inseamna ca l-ai folosit azi

https://www.youtube.com/watch?v=TmsDmNW6qLA&ab_channel=_p.florin_55

Seara buna!

hack ul este setat sa dea self destruct ca nu l am folosit azi

Tot n ai dovada cand l am folosit ultima oara deci nu stii daca l am folosit self destruct u  e setat automat + reach ul nu merge 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...