Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie

OSxnTosTxy

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: OSxnTosTxy

2. Numele jucătorului reclamat: zVolatile - Levv7

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Mane, unde este hackul? Ti-am cooperat full la control si te-am ajutat si tu "imi gasesti hack"? ce hack mi-ai gasit frate?

4. Martori: -

5. Sectiune: assassins

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/VQsi4Xu

Acum 1 minut, V0latile a spus:

Aveai double click speed la maxim si firekey pe leftclick (pe la sfarsit).

Omule, nu mai am mouse-ul ala, am dat cu el de pamant, poti intreba pe cei care ma cunosc, cel pe care il folosesc e g502-ul ala unde ai intrat prima data. O sa sterg g931-le ala sa nu mai existe discutii despre double click. Si 2 la mana, pot sa ma bat si legit, nu am nevoie de click-uri in plus sau alte porcarii

Acum 1 minut, V0latile a spus:

Eu de unde sa stiu ca nu ai schimbat mouse ul inainte de control sau de unde sa stiu ca ai dat cu el de pamant?

daca dadeam cu el de pamant inainte de control te anuntam, plus ca nu aveam ce sa joc inainte de control fiindca am dat cu aspiratorul, si nu am nevoie de mouse la aspirator

Acum 28 minute, V0latile a spus:

Pe filmare ai fost raportat de 4-5 ori (se vede la inceput) eu nu cred ca au vorbit toti sa te dea pe ac ca dadeai tu cu aspiratorul.

cine m-a raportat frate? Dragos297 si Pustiu123? ei nici macar nu aveau armura pe ei si ti-au plans tie pe ac ca aveam hack. Daca era vre-unu mai bun, mai cu potential era alta treaba

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...