Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere unban

DARIUS19052009

Recommended Posts

• Nick:DARIUS19052009
  • Pe ce sectiune ai primit ban:ASSASINS
  • Numele membrului din staff care te-a banat:Yasuoez(control facut de zVolatile)
  • Dovezi:TUD8WHP.png
  • Alte detalii:Mi-a facut control un helper nu a gasit nimic nici cu paladin nici cuu altceva si apoi spune ca iau ban ca mi-am sters recyclle bin-ul dar este unnn MOTIV STUPID pentru ca nu aveam de unde ssa stiu ca iau control el a venit la m mi-a zis Darius control si eu i-am dat in 20sec codu de la anydesk.Cand iei control nu te anunta nimeni inainte mi-am sterss recycle  bin-ul deoarece  era plinn cuu poze videouri si jocuri de mult.Asta nu e motiv sa iau ban atata timp cat nici paladin nimic altcv nnu a detectat nimic deoarece nu are nicio dovada ca as fi folosit hackuri.Mi-am sters recycle bin-ul cu ceva timp innainnte de control.Deci practic nnu e nimic gresit.
  • Degeaba arata filmarea ca am umblat recycle bin asta nu e motiv de ban pputeam sa ssterg recycle bin-ul cum am facuut din motive precum ca era prea plinn si am vvrut sa il sterg asta nu da dovada ca am folosit hackuri acm hai sa fim seriosi unnnde scrie ca am avut auto clicker sau ca am folosit hackuri este unn motiv ffoarte stupid
  • Si i plus chiar daca aveam auto clicker nu scrie nicaieri ca l-am folosit pe mc aplicatiile ca auto clickerul sunnt folosite si pe alte jocuri gen roblox nu exista dovada ca l-am foloosit pe mc si nu exista dovada ca am folosit auto-clicker sau ca il aveam in pc
  •  
Edited by DARIUS19052009
Am uitat sa scriu cv

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...