Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie Sebyk23

AlexandraV

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Allexa

2. Numele jucătorului reclamat: Sebyk23

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: provoaca playerii la cearta, nu este atent pe chat, nu stie regulamentul

4. Martori: -

5. Sectiune: survival 1.8

6. Dovezi - Poze: https://youtu.be/pRxuXhmmD_E

OFF TOPIC -  se poate observa de la inceput video ului cum aratam cu mouse ul ca playerul GABI141BOSS7UP are un limbaj nepotrivit; staff ul nu actioneaza;

-  la 0:08 eu il intreb pe Sebi ''nu dai mute pt lbj?''; acesta imi raspunde cu ''ce'', ''unde'' , ''sa vad'' ( dovada ca nu era atent pe chat;sa nu mai zic ca o facut spam void );

-  de abia la 1:46 i-o dat mute pt limbaj;

-  la 2:42 acesta sterge chatul fara motiv, doar pt ca s-a simtit atacat cand Fineas1 l-a intrebat ''de ce te ai facut staff?'' , ''sa nu santionezi?''; l am intrebat apoi dc l a sters si mi a raspuns cu ''ete asa''

-  la 3:17 se poate obs cu adminul vrea scandal , intarata playerii la cearta si este tare n gura cu ei, spunand ''ok hai sa vedem care pe care'';

-  la 5:37 Sebi face spam avoid si adauga o gluma foarte proasta pentru mine cu  ''cine te a intrebat'' ( de 2 ori chiar ),cu aceasta gluma instigi super usor la cearta, iar de aia se ajunge unde se ajunge, comportament imatur dat de Sebyk23.

Edited by AlexandraV

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...