Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie AndreiFnaf11

AlexandraV

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Allexa

2. Numele jucătorului reclamat: AndreiFnaf11 

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: afk pe sectiune

4. Martori: -

5. Sectiune: bedwars

6. Dovezi - Poze: https://youtu.be/qladAAGLWk0

OFF TOPIC: - la 0:13 se poate observa pe filmare cum scriu "AndreiFnaf11 ?'';

- la 0:22, arat cu cursorul mouse-ului ora, anume 19:40;

- la 0:52 dau /list pt a vedea ce staff on este pe sectiune;

- la minutul 3:28 arat iar cat este ceasul, anume 19:43 ( a stat afk pe sectiune pana n momentul respectiv, 3m );

- la minutul 4:11 iar arat cat este ceasul, anume 19:44;

- la minutul 5:04, aratam ca ceasul se facuse 19:45;

- la minutul 5:59 arat cu  cursorul mouse-ului, din nou, ora, anume 7:46.

Staff-ul  AndreiFnaf11 a stat afk pe sectiune 6 minute (pe putin).In videoclip la secunda 13 (dupa cum am mentionat mai sus), am scris "AndreiFnaf11 ?'' pe chat; daca va uitati calumea pe filmare, in chat o sa observati ca de cum am intrat pe sectiune, am scris ''ce facetii, bunaa'', si doar Bobbb__ mi a raspuns, iar eu de aceea am fost curioasa daca AndreiFnaf11 este afk, sau doar nu a raspuns, aparent era afk.Se mai poate observa pe filmare cum dau TAB de cateva ori, ca sa vad daca mai este on in lobby. In concluzie, staff-ul AndreiFnaf11, a stat afk pe sectiune mai mult de 3 minute! 

Edited by AlexandraV

Buna, scuzati-ma ca raspund la reclamatie dar deja i-am aratat eu lui hanca filmarea si a zis ca o fie sanctionat.Din moment ce ti-am zis ca o sa rezolv eu nu inteleg de ce inca ii faci reclamatie.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...