Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere Politie xX_Marius

xXMarius

Recommended Posts

1) Nume : xX_Marius
2) De ce vrei aceasta factiune ? :vreau aceasta factiune deoarece sunt foarte activ pe aceasta sectiune , vad ca nu este nici un police , si ar fi nevoie de unul , am experienta ,acum ca m am reapucat de aceasta sectiune sunt gata sa revin in forta si vreau sa fac un joc cat mai placut jucatorilor comunitatii add2 , nu renunt la aceasta sectiune , vreau sa readucem distractia pe aceasta sectiune si sa o populam din nou
3) Care este arma ta preferata ? : ak-47
4) La ce ore esti pe server de obicei ? :sunt de la ora 10 pana la 8 -9 acum ca o sa fiu si police (daca o sa fiu acceptat) o sa depun mai multa activitate .
5) De ce crezi ca esti potrivit pentru aceasta factiune ? : am mai spus , am experienta si sunt gata sa imi fac treaba , am tactica si ma simt demn de aceasta factiune , unii din voi ma stiu , am mai activat ca police , si vreau sa revin
6) Ai citit regulamentul ? : O sa apar legea cu orice pre»õ
7) Ai avut neintelegeri cu membri staff ? Daca da, de ce ? : nu am avut neintelegeri cu nici un membru staff niciodata incerc sa tin o relatie pasnica cu ei si ma inteleg foarte bine cu unii.
ūüė鬆Dovada numar de voturi : postez mai jos pe imgur las linkul , orele si voturile , tin sa mentionez ca am o problema , am 18 ore jucate dar la /ontime imi arata 10 , va rog sa ma verificati prin litebans asa mi a fost spus de catre nf7t si lunetistu , las mai jos orele de la ontime , va rog sa verificati prin litebans orele . si voturile las poza¬†

https://imgur.com/a/5HelXBN

Salut Marius

Plusuri 

+cerere excelenta 

+regulament și model citit, respectat 

+te vad activ »ôi am verificat activitatea ta

+ma bucur ca ai avut rńÉbdare cu voturile

Minusuri 

Nu am ce sa zic, din partea mea ai

:pro:

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...