Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Bobbb__

CapitanulRece

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:CaptainCold

2. Numele jucătorului reclamat:Bobbb__

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Mi-a facut control si dupa mi a facut o schema sa nu mai apas pe nimic, a iesit de pe anydesk si mi a dat iar cerere sa intre, si nu puteam sa apas pe nimic asa ca am dat rr la pc, nu stiu ce schema a facut el dar face controalele cu similare pe discord. Vreau toata filmarea cu controlul.

4. Martori:.

5. Sectiune:Assassins

6. Dovezi - Poze:wR731sR.png

Edited by CapitanulRece

salut ai aici dovada controlului tau:https://youtu.be/S1AZtT17G9Q

Se vede clar la sfarsitul controlului ca nu ti-am facut nimic si dupa aparea ca nu esti conectat si cand am mai dat connect imi refuzai,cand am intrat pe mc sa dau find pe tine nu mai erai pe mc.Nu stiu ce ,,schema,, ti-am facut avand in vedere ca ti-ai inchis pc-ul fix dupa ce am iesit din controlul tau pt un moment PTC am buguri in anydesk si se vede cum nu mai puteam sa umblu in anydeskul tau(nu este de la tine sau de la mine,este de la anydesk)si ca sa rezolv problema asta trebuia sa redeschid anydeskul.

zi buna,

Asa cum ti s-a blocat tie, mi s-a blocat si mie, nu aveam ce sa fac. Mi-ai bagat echo si nu a detectat nimic, mi-ai mai facut si manual ca sa te uiti in logurile de la mouse, daca faceam ceva in synapse inainte de control aparea pe echo . Era o problema de la anydesk, eventual de la tine. Nu e vina mea ca nu a mers

Apropo, vreau si scannul de la eco, mersi<3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...