Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie deniss__

ErikNS

Recommended Posts

1. 1. Numele tau din joc:ErikNs123
    2. Numele jucătorului reclamat: deniss__
    3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: spam avoid
    4. Martori: DreamLeoy1234
    5. Sectiune: SkyBlock
    6. Dovezi - Poze:  
    unknown.png
    unknown.png

Salut domnule  @ErikNS

Imi pare rau pentru ca v-am deranjat tastand 4 mesaje unul dupa altul, raspuzand la intrebarea adresata de martorul dumneavoastra DreamLeoy mie.

Lasand gluma deoparte, aveam foarte multa treaba in acel moment, iar eu am intrat doar ca sa dau un grad pe sectiune, iar apoi am inceput sa primesc mai multe intrebari urmate si de problema lui DreamLeoy cu enderchest-urile.

Eu i-am explicat ca la wipe o sa aiba tot ce trebuie, deoarece el mi-a spus ca nu are anumite accese la gradul de Legend.

Pe langa intrebarile care erau pe chat, mai erau persoane ca si tine care imi puneau intrebari in /msg, iar eu trebuia sa ies si am incercat sa raspund cat mai repede la toti.

Scuze!

• Thanks 1

• Administrator

Nu mai faceti reclamatii de genul asta si nu e nevoie sa  isi ceara scuze liderul in situatia asta ca va statea in urma nu titi cum e sa stai in urma tututor si sa ii multumesti incercam sa fim mereu la dispozitia voastra dar avem nevoie ca si voi sa fiti mai umili in situatiile astea ca nu facea spam zicandu va ce faceti sau alte chestii. :tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...