Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plangere] lla_gt

TMGDany

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:TMGDany

2. Numele jucătorului reclamat:lla_gt

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Din dovezile pe care am sa le ofer se poate observa ca acesta cel mai probabil ori favorizeaza ori nu stie sa sanctioneze deoarece domnul xMateo a spus "lla_gt cam saracie" asta referindu-se ca lla_gt ar fi un sarac , iar acesta nu a sanctionat.

4. Martori: -

5. Sectiune:Skyblock

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/30NfbUO

Salut TMGDany, Eu cu Domnul XMateoX mai vorbim prin msg, in cazul de fata glumea si dupa cate ai vazut am raspuns la mesajul lui pentru ca nu m-am simit jignit absolut deloc, a fost o gluma destul de buna dupa parerea mea, in cazul tau m-am simtit jignit pentru ca pana la urma se refera la intimitate, de obicei nu sanctionez pe nimeni cand face glume cu mine pentru ca nu ma simt jignit dar acum m-am simit

• Administrator

Sa spuneti mersi ca nu va sanctionez cu warn ca ati facut freechat ,si daca el nu sa simtit  jignit aia e nu era vorba de un player era vorba despre el, va cam domniti da tot cu wai si fa o ardem pe afara. :tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...