Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Bobbb__

slicksloth

Recommended Posts

9 hours ago, Bobbb said:

https://imgur.com/a/y3zdW5Y nu are rost sa pun controlul de 30 min, ti-am pus direct poza cu scanul.

bob??deci unde e dovada? cu echo-ul meu?

pentru ca acela pus de tine nu e de la mine:))

e foarte jalnic faptul ca imi dai ban aiurea pe alte dovezi care nici macar nu sunt ale mele.

ora din echo nu e aceeasi cu ora la care am fost luat la control si nici cu ora la care am intrat pe server

15 minutes ago, Bobbb said:

e jalnic ca iti pun poza cu echo-ul lui hacktor?=))nu mai insista pe acelasi subiect ca sa te scapi, nu are rost=)

nu e echo-ul de la controlul meu asta e jalnic

eu am intrat la 8:55 pe server

:)))))))))

2 hours ago, Bobbb said:

e jalnic ca iti pun poza cu echo-ul lui hacktor?=))nu mai insista pe acelasi subiect ca sa te scapi, nu are rost=)

deci bob? sa inteleg ca nu ai dovada cu echo-ul meu?  si nici filmarea nu o pui pentru ca am dreptate in legatura cu ora controlului:))))))

Edited by slicksloth

ultimul raspuns al meu, ca sa intelegi. Poza mi-a dat-o hacktor dupa ce ti-am bagat echo-ul,in legatura cu ora,hacktor sta in italia si daca nu stiai ora in italia este inainte cu 60 minute.

38 minutes ago, Bobbb said:

ultimul raspuns al meu, ca sa intelegi. Poza mi-a dat-o hacktor dupa ce ti-am bagat echo-ul,in legatura cu ora,hacktor sta in italia si daca nu stiai ora in italia este inainte cu 60 minute.

vreau sa imi pui si filmarea

si alta data sa pune screen cu tot ecranul nu doar cu ala

sa se vada si bara de la desktop

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...