Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plangere] iRaluca

BiaBia1234

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: BiaBia1234

2. Numele jucătorului reclamat: iRaluca

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Doresc sa reclam membrul staff, iRaluca, pentru faptul ca nu e atenta la chat si nu sanctioneaza/ avertizeaza conform regulamentului. In calitate de fost staff pe sectiunea SkyBlock, stiu ca pentru limbaj/ cenzura nu se avertizeaza, playerul fiind sanctionat cu mute (10-30min in cazul injuriilor si 10min in cazul cenzurii). Membrul staff reclamat nu a facut asta, ignorand pe moment mesajul apoi cand i-a fost atrasa atentia aceasta a zis ca „a incercat sa cenzureze”, fapt sanctionabil. In dovezile atasate mai jos, se poate observa cum aceasta nu a sanctionat sau avertizat doua situatii de limbaj  („coae” respectiv „sta si se freaca”). Tot mai jos, am atasat si un screenshot din regulament pentru a evidentia regulile incalcate.

4. Martori: Playerii sectiunii

5. Sectiune: SkyBlock

6. Dovezi - Poze:

Imagine

Imagine

Imagine

Bună seara draga BiaBia1234, îmi pare rău pentru neînțelegerea mea și pentru fapta ce am comis-o, am luat la cunostinta fapta făcută și am sa încerc pe cât mai mult posibil sa fiu mai atenta și sa nu greșesc. 

Cu stima iRaluca.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...