Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Lophee

TMGDany

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:TMGDany

2. Numele jucătorului reclamat:Lophee

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Nu avertizeaza , se observa clar ca am folosit alta limba , dorind sa ii explic unui baiat care a zis dinero , sa vorbeasca romana. Se vede si pe dovada ca am zis ca sa nu dea mute ca trebuie sa ma avertizeze si ca i-am explicat lu ala sa vorbeasca romana.

4. Martori:KivaSlartanu

5. Sectiune: Skyblock

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/r0ZUEE0

Salut TMGDany!

Imi pare rau ca te a deranjat ca ti am dat mute dar acel baiat doar enumera niste bani iar tu ai folosit o intreaga propozitie in alta limba doar cu scopul de a ma enerva si a fii toxic,de cand ai intrat pe server te ai legat de cum acorda staff ul mute ul si te contraziceai cu staff ul.

O seara frumoasa iti doresc !!

Digeri de la subiect, unde e avertizarea pentru limba pe care am folosit-o?Pur si simplu mi-ai dat mute ca aveai ceva cu mine.Si altceva nu mai scriu ca e free-chat.Si in propozitia mea i-am zis sa vorbeasca romana lol.

Nu derig de la nimic, nu am avertizat ti am explicat si mai sus de ce si nu ma mai repet, nu am nimic cu nimeni ca nu mi ai facut nimic, asta e doar un pretext, si propozitia pe care ai folosit o sa ii explici sa vorbeasca romana ai folosit o in SPANIOLA

Si cu asta am terminat, asteptam decizia unui manager.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...