Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere Unban Daniel132010

Xon

Recommended Posts

• Nick:Daniel132010
  • Pe ce sectiune ai primit ban:Bedwars
  • Numele membrului din staff care te-a banat:Maria_10
  • Dovezi:
  • Alte detalii:Am luat  ban degeaba pentru ca fratele meu a jucat cu autoclicker pe contu lui si Maria_10 mi-a dat ban 

Buna! Imi pare rau ca s-a ajuns la aceast inconvenient. Legat de ce s-a intamplat eu am de spus ca:
I-am dat ban lui BigRangle care sustii ca este fratele tau deoarece acesta a facut promovare de hack unuia din colegii mei care nu are grad pe bw, iar acesta mi a trimis dovada.-Colegul este Dragos297-Chiar dupa ce BigRangle a primit banul de la mine am verificat daca are inca un cont pe ip in cazul in care poate intra pe altul. La prima verificare nu avea decat contul BigRangle, dar mai tarziu a aparut contul Daniel132010 pe care era online. Mi s-a parut clar ca este aceeasi persoana tocmai pt ca contul a aparut online chiar dupa ce primise mute celalalt de pe ip. De asemenea, daca tu esti fratele sau(desi nu ai dovezi) inseamna ca ai putea juca simultan cu fratele tau, lucru care nu s a intamplat, ati jucat doar alternativ. Eu consider ca ai primit sanctiunea potrivita, in plus nu ai prezentat dovezi cum ca ai fi fratele sau.
Aici ai dovezile mele:
unknown.png2022-02-07_18.55.41.png
O seara frumoasa!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...