Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie + Cerere Unban

Thicc

Recommended Posts

Cerere Unban + Plangere: [Plângere] Blackky [admin]

MODEL

1. Numele tau din joc: Thicc

2. Numele jucătorului reclamat: Blackky

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Glumeam de un player pe care il chema IonutCPC si am scris pe chat Ionut Capac,iar dupa cateva momente am primit ban.

4. Martori: Nu stiu daca a facut cineva poza,dar erau aliatii mei activi si sunt sigur ca au vazut cea ce am scris.

5. Sectiune: Factions

6. Dovezi - Poze: Nu mi se incarca chat-ul pana mai sus,dar astept dovada adminului Blackky pentru motivul banului.

Fratiorul meu,il stiu pe Ionut,are tg pe mn. E logic sa spuna asta!

Deci te rog sa il pui sa iti dea poza cu buletinul dar doar cu numele,nu il cheama capac!

Apropo,daca mie imi zice cnv Emi Pian,iar pe mn ma cheama Emi,si eu iti zic ca numele de familie e Pian,respectivul primeste ban?

Se si vede acolo ca martorul meu a spus ca este porecla,asa ca nu imi cauta nod in papura.

nu am permisiunea sa cer poze cu buletinul oamenilor , si cum ai zis tu martorul tau era logic sa te scoata pentru ca sunteti "prieteni" asa ca nu cauta "nod in papura"
vedem ce va zice un manager!

Ok,inteleg ca nu ai acces,dar cu totii au sarit sa  spuna adevarul,nu sa ma scoata pe mine,nu a fost ceva planificat,te rog sa il mai reintrebi daca acesta era numele lui de familie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...