Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere Unban FTWSebyFTW


xQuzy

Recommended Posts

  • Nick:FTWSebyFTW
  • Pe ce sectiune ai primit ban:Factions
  • Numele membrului din staff care te-a banat:r3playtm
  • Dovezi: https://imgur.com/DPlNksc
  • Alte detalii: Eram pe factions, ma bateam in arena la OnlyFans, m-am dus cu elevator la 255 si cand m-a impins jos am pus blockuri sub picioare si m-am teleportat sus inapoi, va si demostrez ma luati control faceti ce vreti, dar nu am avut hack, Blackyy sau cine raspunde da-mi discordu la cine nu il am si va arat.
Link to comment
Share on other sites

Salutare Seby,uite aici dovada 

pe dovada dai dovada de timer/autoclicker la sfarsit cand dai in player cu block ul,se vede in lag din cauza ca am filmat pe parta ca am probleme cu netul azi,dar se observa clar cum tot sari in jos si te da inapoi ceea ce o face timer ul,si daca este cum zici tu,un bug,atunci meritai ban permanent pentru ca l ai abuzat si dupa regula 

5.1  Abuzul (folosirea itemelor modate cât și a bug-urilor, ce vă aduc avantaje în joc) este strict interzisă:

Ban permanent  atunci trebuia sa primesti ban permanent,eu zic sa incetati cu abuzul de bug uri/cheat uri pentru ca nu este ok pentru toata lumea,inca odata imi pare rau pentru calitatea foarte proasta de pe filmare,zi faina iti doresc.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...