Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Propunere Skyblock

JOWEEN2

Recommended Posts

1. Nume: JOWEEN2
2. Propunere:Propun cand sunt putine persoane  si abea se foloseste chat-ul de 3-4 persone (si alea abea vorbesc din an in paste ) sa nu se mai aplice regula cu spam ca nu deranjeaza pe nimeni 
3. Sectiune: skyblock 1.16.5 nu stiu de restul daca e la fel nu am jucat pana acum 
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?: pai admini sunt prea stricti si multi playeri pot sa fie pierduti pentru faptul ca , cred ca au ceva personal cu ei 
5. Poze/Film:xRQvbzv.png
6. Ceva de adaugat?: eu zic ca ar fii mai ok asa nu trebuie sa fie strict daca nu deranjeaza pe alte persoane daca deranjeaza da 

Salut, parerea mea este ca nu ar trebui sa se adauge acest lucru, pentru ca ati putea sa vorbiti prin /msg sau prin /is tc si sa evitati spamul. Noi nu suntem stricti, ideea e ca respectam regulamentul si daca de exemplu, nu am acorda un mute cand este nevoie, playerii vor crede ca facem favorizari. De ce lui x nu i-ai dat mute, dar lui y i-ai dat.

Dar la ore tarzii, de exemplu dupa ora 10, cand sunt putini playeri on, se lasa mai usor cu sanctionatul playerilor.

Sper ca te-am lamurit.

:contra:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...