Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie genJ

XxEduardxX5

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:XEddy

2. Numele jucătorului reclamat:genJ

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:a dat anunt ca vinde pe /ah key si m am uiat care e pretul si pretul era de 200k pt 2 key amarate si i am zis ca nici dracu nu le cumpara si mi a zis "Cine te a intrebat"

4. Martori:eu

5. Sectiune:SkyBlock

6. Dovezi - Poze:unknown.png?width=1619&height=683

By lider GodsZone

Ai umplut forumul de reclamatii. Ti se pare o jignire, ca am fost toxic sau incalcat regulamentul in vreun fel? Atata timp cat tu raspunzi cu ''dracu ti le cumpara'' te astepti la un alt raspuns? 

Personal, ai ceva cu toata lumea, esti atot stiutor la 14 ani. Atata timp cat eu detin un obiect, pot sa-l vand si pe 1M, chiar nu este problema ta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...