Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Adndv__

OmgiOF

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Omgi6YT

2. Numele jucătorului reclamat: Adndv__

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Pai eu am precizat niste tari ca imi place sa spun ceva de geografie pe chat , si vad ca Adndv imi da mute pe acest motiv.

4. Martori: tot chatul

5. Sectiune: Survival Epic 1.18.1

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/V0AUu5V

maxresdefault.jpg

Eram si eu martor deci doresc sa îmi spun parerea:
1.Te iei mereu de staff si faci foarte multe reclamatii unele fara rost.
2.Eram si eu pe sectiune si consider ca deoare 
Adndv__ te-a sactionat corect  fiindca luai in deradere totul si chiar ai fost rasist.
3.Iti bati joc mereu de staff si te crezi mai presus mereu ai un comportament toxic
și după parerea mea ai fost sanctionat corect.

@OmgiDEVELOPERUL, dece ne iei atit peste picior? mai ai atit sa ne provoci sa iti dam mute ca sa ai un motiv sa ne faci reclamatii?

sincer iti bati joc de staff si is obosit deja de comportamentul tau indecent, faci post hunt , mai ales mie, si sincer is foarte epuizat , nu doar eu, dar si mai multi membrii staff

uite dovada dece ai primit mute

https://imgur.com/a/UyuEslU

nici nu am citit tot ce ai scris, am vazut ca ai scris "niger" de mai multe ori in propozitia ta asa ca ai luat mute!

si nu e prima oara cind folosesti cuvintul asta ca sa provoci staff-ul sa-ti dea mute!

----- 𝒮𝓊𝓇𝓋𝒾𝓋𝒶𝓁 1.18.1 -----

𝓐𝓓𝓜𝓘𝓝:  𝒜𝒹𝓃𝒹𝓋__

Reclamatia retrasa la cererea playerului.

@OmgiDEVELOPERUL Te-as ruga ca data viitoare sa fii mai explicit cand spui un cuvant, "Niger" e o tara din Africa de Vest, de asta trebuia sa specifici pentru ca se poate lua ca rasism. Also, vreau sa incerci sa nu mai faci free-chat in reclamatii, multumesc anticipat.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...