Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere Mugurel7890

CyberKod3

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: NoKidS

2. Numele jucătorului reclamat:  Mugurel7890

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Am primit Jail 8 ore eu si inca 2 prieteni care locuim in aceasi casa (un duplex) si detinem acelasi internet. El sustine ca am hack sau auto clicker, cand eu ma miscam si bateam mobi. Nu am vazut cana a scris in chat ca zbura chatul de la mobcoins. Pur si simplu mergeam ma mai uitam la TV mai ma invarteam bateam un mob, o sa se vada pe dovada ca  mergem si ma invarteam si bateam mobi, la  un interval de timp(neprestabilit). *ps si un lag foarte mare pe server 

4. Martori:

5. Sectiune: Survival Epic 1.18.x

6. Dovezi - Poze: Ce dovada,el poate veni cu dovada.

Edited by CyberKod3

Salut CyberKod3,

1. Mie mi s-a parut ca aveai macro pt ca nu ai raspuns cand te-am strigat de mai multe ori pe chat, intr-adevar ca te miscai destul de mult, dar te opreai cel mai mult in colturi, unde te uitai in gol, dupa aceea te duceai spre alt colt si mai dadeai in endermani. Am  vazut ca ai dat si cu spatele, se vede clar pe filmare, iar lagul a inceput dupa ce ai primit jail.
    Cand te verificam, ma m dat si de pe vanish ca sa observ daca esti la pc sau ma vezi/nu ma vezi. Uite filmarea aici:

Si in legatura cu jailul avoid, nu am  ce sa va fac daca erati pe acelasi ip toti trei.

Posted (edited)

DA ma opream deoarece ma uitam la tv si ma miscam ca sa nu iau disconnect pur si simplu apasam W si cand imi aduceam aminte  mai dadeam un hit.  Chatul nu l-am vazut ca ai scris foarte rar si Mobcoinurile SAR, cand primesti 7-8 randuri doar de mobcoins, nu apuci sa vezi ceva.  Si te-ai dat de pe vanish 2-3 secunde, cand sa te vad daca eu nu prea ma uitam la ce e injurul meu. Daca nu eram la PC nu ma puteam misca, nu ma miscam intr-un anumit patern, poti vedea pe videoul tau.

Eu unu deja aveam lag cand  bateam , aveam si eu putine FPS-uri de de acea poate ti se parea ca 'dau cu spatele' cum mi-ai zis mie si era si lag la server pt ca la mine aparea ca dau 2-3 hituri dar mobi nu luam dmg

Edited by CyberKod3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...