Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie Bobbb__

2young2die

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:2young2die

2. Numele jucătorului reclamat:Bobbb__

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Ban degeaba, doar am inchis software ul de la mouse se vede ca n-aveam nimic clickurile variau intre 8-13 si poate 14(din ce am vazut) iar el mi-a dat ban deoarece am inchis software ul de la mouse cu 3 min inainte de control, se vede  ca n-am nimic

4. Martori:Kazuto

5. Sectiune:assassins

6. Dovezi - Poze:

https://youtu.be/BI8-rtYmwYE

ai umblat in software ul de la mouse fix inainte de control (cu 3 minute, se vede in proprietati) + OemDrv e de la glorious in process hacker , se vede cum pe filmare ti-am gasit ceva macro schimbat. alea 2 erau pentru double click si three click.

Sper ca ai inteles, seara buna!

? ce era la macro schimbat? poate ca ai intrat tu sa vezi , se pune ca ai schimbat , ai intrat pe fiecare profil sa vezi de macrouri si apoi te-ai uitat la ala care arata cand s-a schimbat(daca imi aduc aminte bine)

si se vede ca n-am folosit nici un macro in filmare, nu era aproape de loc constant , macrourile sunt constante cps-urile variau

plus daca vrei iti si arat ca nu merge bine macro ul de click stanga(pe mc)

si cu macro ul de click dreapta n-am ce face, am cps on, deci nu era de click dreapta, 

macro ptr s tap nu aveam ca nu fac s tap si pe se vede ca e foarte random , pe altceva nu aveam ce sa pun macro pentru a imi oferi un avantaj

si pe w* (ca faceam w tap in filmare)

model o nu poate sa fac triple click, nush ce vorbesti, si double click e la debounce time, nu cred ca poti pune de altundeva, debounce time ul era pe 10 se vede in filmare ca nu urca repede cps urile ( daca vrei iti dau partajase si iti arat diferenta cu debounce pe 4 si pe 10) deci nu aveam double click, se vede la keystrokes ca apas pe click

ca apas pe click mult si daca aveam debounce time faceam lejer 15-25

se vede in filmarea mea ca n-am nimic, ce puteam sa umblu, ti-am zis ca l-am inchis, nu i-am fct nmk altceva

ti-am dat si codul repede , direct cum ai zis am dat spawn si am trimis codul nu aveam timp sa schimb multe intre timp

ai umblat in macrouri de aia iti arata ca era umblat la macrouri ai intrat pe fiecare profil si te-ai uitat in macrouri (m-am uitat pe filmare ) trebuia sa verifici inainte sa umbli in ele

triple clicku si double clicku ala era probabil ceva o optiune la macrouri, la alea chiar n-am habar ce sunt

si n-aveam nici double nici triple , uita-te pe filmarea mea

la partea cu macrouri a fost vina ta deoarece ai umblat in ele, era clar ca o sa arate ca "am" umblat acolo

de ce nu te-ai uitat cand au fost folosite ultima data? si trebuia sa verifici asta inainte sa deschizi macrourile si toate alea

ai facut controlul prost , trebuia mai intai sa vezi cand au fost folosite ultima data dupa sa umbli prin ele, la te-ai uitat doar cand a fost folosit software-ul ai umblat prin macro uri si apoi te-ai uitat cand au fost folosite ultima data, n-ai luat-o in ordinea buna

ai pus un mesaj, nici nu o sa mai raspunzi pana maine

eu nu am umblat in niciun macro:), nu ai cum sa verifici cand ai folosit macro timpul exact dar am vazut ca ai fost in software fix inainte de control+ ce a aparut in process hacker , ala era un macro recent, acolo nu apare macro urile vechi sau altceva. Sper ca acum ai inteles

uita-te pe filmare, ti se pare ca aveam vreun macro?

si apropo, ai spus ca n-am voie sa filmez, am intrebat alt staff si a spus ca nu spune niciunde ca nu am voie sa filmez

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...