Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie adndv__

Giorgian123

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: giorgian123

2. Numele jucătorului reclamat: adndv__

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Salut, acest operator nu facea nmk si niste oameni se certau pe chat si stiu ca se lua mute pt acest lucru, si se certau pt ca isi faceau griff uri si se jigneau, si acest operator nu facea nmk, ba din contra imi zicea ca are trb si nu poate, si cand i am explicat ca trb sa dea mute pt cearta mi a dat mute numai mie pt frustrare..

4. Martori:5thg

5. Sectiune: survival 1.17

6. Dovezi - Poze: DzTwdJN.png

Yu26XDY.png

salut @Giorgian123 sunt un om ca toti ceilalti si am momentele mele in care sunt ocupat si nu pot fi foarte activ pe chat, am observat cearta aia, si nu era cine stie ce cearta, plus, ti-am zis ... am treaba, ce ma iei pe sus cu "esti staff, trebuie sa ai grija de chat" , da , sunt staff...dar asta nu inseamna ca nu am voie sa fiu si eu ocupat putin cu treburile mele , nu puteam trage multa atentie la chat, si fiind constient ca nu pot fi foarte activ pe chat, am cerut ajutor si am rugat pe ceilalti membrii staff sa intre pe sectiune! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...