Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie Adndv__

Giorgian123

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:giorgian123

2. Numele jucătorului reclamat: Adndv__

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Deci eram pe la ferme ca acolo este baza mea si munceam dupa ma chemat mama sa o ajut la cv si am lasat pcu asa la ferme sa mai fac niste bani si mai veneam rpd si mai apasam si scriam in chat sa nu ma dea afara cand m am intors m am trezit cu ban pentru auto clicker, practic am luat ban pe degeaba doresc dovada lui adndv si unban dupa.

4. Martori: 5ThG

5. Sectiune:survival epic 1.18

6. Dovezi - Poze: isAFalL.png

salut @Giorgian123, te-am sanctionat ca foloseai autoclicker pentru a sta afk la ferma ta de bamboo!

aici e filmarea dece te-am sanctionat!

deci, din cite poti vedea, primul tau click a fost la 0,02secunde , al doilea click a fost la 4.02secunde, si deja ultimul tau click a fost la 8.02-8.03secunde!

autoclickerul tau a fost setat sa deie clickuri odata la 4 minute!

la ultimul tau click, am inceput sa iti spamez in /msg daca esti la pc, dar nu am primit nici un raspuns de la tine!

plus, nu e prima oara cind te prind cu autoclicker! 😃

mai ales ca niste playeri mi se plingeau ca folosesti autoclicker pentru a sta afk la ferme!

partea amuzanta este ca pe discord mi-ai zis ca ai plecat sa maninci, dar aici spui ca te-a strigat mama ta ca sa o ajuti cu ceva

= = = = https://imgur.com/a/Mx07Yi2 = = = =

Apropo, ar fi foarte frumos din partea ta sa termini sa ma ameninti ca imi faci post, ca iau down, remove etc!

mai am o filmare!

primul click la 0:10, al doilea click la 4:10, practic tot autoclickerul era setat un click la 4minute

filmarea asta am inceput-o la ora 10:43, m-am oprit ca trebuia sa plec urgent, si am revenit dupa! si am inceput iar sa te filmez pe la ora 11:41!

practic ai stat afk mai mult de o ora folosind autoclickerul! 

practic am toate dovezile ca folosesti autoclicker pt a sta afk!

plus am auzit ca foloseai metoda asta si inainte de wipe! (am auzit doar, nu stiu daca e adv sau nu )

• Global Moderator

In dovada adusa de membrul staff se observa faptul ca lovesti fix la un interval de 4 minute. Ai fost sanctionat corect.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...