Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie MaxMini_

Giorgian123

Recommended Posts

Buna faci reclamație  doar pt că ești supărat că ți-am dat contra la cererile helper serios? Ai un comportament toxic la adresa unor jucători membri staff care mi au mai zis, well daca manageri considera că merit warn așa să fie dar având în vedere că la fiecare cerere helper ai venit la mine dm și te rugai să răspund la cerere acu vi cu o prostie de pe Discord really? Ți am mai zis că astăzi îs la munca și nu am timp, îmi place că mai ștergi mesaje că sa pară că ai dreptate oricum, o zi buna

Ai mai fost in staff și ști că nu se procedează astfel

Salut max again, ok ți am zis sa răspunzi la cererile mele de helper, dar nu sunt supărat că ai dat contra chiar nu sunt, pe mn mă frustrează faptul că mă faci toxic și îmi zici că iau bl și nici nu exista un motiv sa iau, te rog frumos sa îmi dai o dovadă cum că sunt toxic.

Salut, reclamatiile contra membrilor staff se fac pe forum doar daca s-a intamplat pe serverul de minecraft, daca chiar a fost toxic cu tine, puteai sa dai o dovada in privat la un manager si acesta rezolva situatia.

Din poza pusa de tine eu nu pot sa inteleg unde a fost toxic MaxMini, acesta a spus doar ca va vorbi cu Hatakeer ca sa bage inapoi blacklist

:respins:

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...