Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere _Jhinxx

Omgitigan

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Omgi6YT

2. Numele jucătorului reclamat: _Jhinxx

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Imi ofera mute pe degeaba , cica "spam avoid" insa eu nu am fost avertizat cu "restrans" , eu stiam ca prima data se avertizeaza , eu de-abea intrasem si imi ofera mute pe acest motiv.. Reclamatie facuta s-a vad dovada de la membrul "STAFF", am primit mute gresit

4. Martori: chat-ul

5. Sectiune: Survival epic

6. Dovezi - Poze: https://imgur.com/a/DOZD4lP

Salut Omgi6YT!

Sustii ca nu ai fost avertizat, insa te-am avertizat la 16:13 cu "restrans" si sanctionat la 16:15 deoarece randurile au fost scrise intr-un timp mult prea scurt si nu am putut lua in considerare interventia altui player care a scris in acelasi timp cu tine. Aici ai dovada pe care ai cerut-o: https://imgur.com/a/IHq4PEs

Multumesc pentru reclamatie, asteptam decizia unui manager. Zi faina!

Posted (edited)

scrie /ignore si vezi pe cine ignori tu, tin minte ca a mai scris cineva in fata mea, si nici nu inteleg ce este spam avoid asta, lumea nu scrie... cred ca dupa ce scriem doua randuri, avem dupa dreptul in 4 minute sa scriem din nou sau cum 

Edited by OmgiOF
am uitat ceva ma

In mod normal nu as mai fi raspuns, dar motivul initial al reclamatiei tale a fost "nu am fost avertizat", acum se pare ca s-a ajuns la "nici nu inteleg ce este spam avoid asta", asa ca o sa trec succesiv prin punctele tale de vedere ca sa nu fie nelamuriri:

1. Nu tin pe nimeni la /ignore si asta se poate verifica

2. Daca sustii ca a mai scris cineva in fata ta, prezinta o dovada

3. Era chat activ, deci excludem scuza cu "lumea nu scrie"

4. Data viitoare poti scrie "nu, nu, nu spune" pe acelasi rand, nu pe 3.

Atat am avut de adaugat, vom lasa managerul sa decida cum sta situatia😃

• Like 1

Am o intrebare, insa doresc si reclamatia retrasa deoarece nu cred ca vei primi avertismentul dorit, daca as fii doar eu cu tine online, si eu as scrie degeaba in chat, mi-ai oferi mute? Nu te jignesc la intrebarea asta, doar doresc sa stiu

La doar doi playeri on dintre care unul face spam avoid in mod neintentionat, nu as oferi mute, dar acesta este alt subiect care nu are neaparat legatura cu reclamatia. Daca mai ai alte intrebari, mesaj pe discord Jhinxx#1228 ca sa nu facem free chat aici=)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...