Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Denisutzuuu

zendehbosu

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: sadzendeh

2. Numele jucătorului reclamat: Denisutzuuu

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: am primit ban pe motivul hack fara sa fiu luat la control acolo zicea ca am antikb dar defapt eram buguit in blocuri, daca aveam antikb nu imi luam boost de la arc si de la jucatori cand ma loveau astept control oricand

4. Martori: 69rare, Cuvant, kayveeh, 1wiizface, Derann1

5. Sectiune: factions

6. Dovezi - Poze: https://youtu.be/qeoXjH0xAZ0

Edited by zendehbosu

Salut sadzendeh, la minutul 1.45 se vede clar ca da cu arcul in tine de 2 ori si nu iei kb.

Un alt lucru pe care nu l sti banuiesc, e ca pot da ban si fara sa-ti fac control, deoarece nu am acces.

Si te rog la urmatoarea reclamatie sa vi cu dovada din perspectiva ta sa nu mai fie probleme

Dovada mea: 

Salut sadzendeh, la minutul 1.45 se vede clar ca da cu arcul in tine de 2 ori si nu iei kb.

Un alt lucru pe care nu l sti banuiesc, e ca pot da ban si fara sa-ti fac control, deoarece nu am acces.

Si te rog la urmatoarea reclamatie sa vi cu dovada din perspectiva ta sa nu mai fie probleme

Dovada mea: 

Da inteleg ceea ce vrei sa punctezi, dar poti sa ai binduri eu n-am de unde sa stiu, ti am zis daca aveai dovada din perspectiva ta si de adeverea ca nu ai hack probabil luai unban.

1 minute ago, ddenis29 said:

Da inteleg ceea ce vrei sa punctezi, dar poti sa ai binduri eu n-am de unde sa stiu, ti am zis daca aveai dovada din perspectiva ta si de adeverea ca nu ai hack probabil luai unban.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...