Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Plangere Cookie_dum

SamuraiX

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:BogdanSima

2. Numele jucătorului reclamat:Cookie_dum

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Am primit jail pentru greef da eu nu faceam nimic , eram doar pe /v si ma uitam , el zice ca am facut greef as dori sa vad si eu dovada

4. Martori:Chat-ul

5. Sectiune:Survival 1.18

6. Dovezi - Poze:https://imgur.com/a/tp0Apkw

Edited by SamuraiX
am uitat ca completez ceva

Salut , motivul pentru care ai primit jail este faptul ca ai fost complice / ai asistat o scena de grief ( si asta se sanctioneaza cu jail 2 ore gasesti in regulament in sectiunea 8.Alte Reguli ) Atasaj dovada aici : 

Multumesc pentru reclamatie si asteptam decizia unui manager ! Daca ai alte probleme da-mi DM pe discord la Cookie_dum#4353 !

Edited by Cookie

Posted (edited)

Pentru ca am dat tpa la donxyolo am primit jail? nu stiam ca face greef ! am plecat de acolo dupa! , ma uitasem doar sa vad ce face! , in dovada ta nu se vede ca si cum eu as fi spawnat wither sau facut greef , ti se pare ca am pus eu blocuri sau cv de genu ? sa fie considerat greef? doar m-am uitat si eram /v 

Edited by SamuraiX

Din ce spui tu mai sus inteleg ca erai constient de faptul ca danxyolo facea grief si cu toate aceasta nu ai anuntat nimic nici pe chat nici pe /ac , din punctul meu de vedere asta te face complice la fapta cea ce ajunge din nou la jail 2 ore !

Vad ca ti-ai editat mesajele pentru a parea ca nu stiai ca face grief , pe filmare se vede clar cum ai sarit pe blocuri si ai intrat si in protectia lui Iulian , din aceste informatii si din faptul ca nu esti un player nou , cel mai probabil stiai ca face grief dar cum esti cu el in echipa nu ai vrut sa spui nimic !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...