Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Red_panda_remix

HHDutz

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:HHDutz

2. Numele jucătorului reclamat:Red_panda_remix

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Am primit mute 30 de minute penbtru prell , nici nu am fost avertizat iar regulamentul stateaza ca pentru prell sau caps se primeste intre 10 - 20 de minute mute in functie de gravitate.

4. Martori: Chatul + Cookie_dum

5. Sectiune:Survival epic 1.18

6. Dovezi - Poze:https://imgur.com/gallery/MRrZMYe

Salut HHDutz!

Mai jos ai poza cu prell-u.

unknown.png

1.Hai sa zicem ca trebuia sa te avertizesc. Dar nu cred ca ai facut din greseala atat prell. Adica daca faceai de 5 6 mai ziceam ai apasat pe tastatura prea tare+ ca la prell ca asta nu se mai avertizeaza mai ales ai si zis " vreau mute "

2. Ai fost sanctionat cu 30 de min deoarece ai facut prell excesiv. Desi in regulament se zice maxim intre 10-20, am dat 30 deoarece nu e prell din ala: dddddddddddddddddddddddddd. E mult mai mult adica ai exagerat si de acea ți-am dat 30 de min. Sa ai o seara frumoasa!

• Global Moderator

Avand in vedere istoricul tau si faptul ca ai fost staff pana de curand, ai fost sanctionat corect.

Membrul staff va primi un avertizment deoarece a oferit un mute prea mare pe dovezi insuficiente.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...