Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Denisutzuuu / Andy_CM

ImRyuga

Recommended Posts

1. Numele tau din joc:z0nlyG0D_

2. Numele jucătorului reclamat:Denisutzuuu / Andy_CM

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați:Deci Eram la pvp si denisutzuu mi a zis sa i dau poza cu f3, i am zis sa termin pvp u sii ii dau am terminat pvp u si m am dus departe nu stia nimeni unde sunt, si m am pus sa i dau poza, aveam doar 1 minut la dispozitie, trebuia sa i dau si add, si sa dau si poza, si eram la pvp, pentru ca daca dadeam hub sau disconect sa fiu la spawn luam ban, si nu aveam timp sa ma duc la zona aia sa dau /spawn, vine andy cm cand eram pe discord si ma omoara, NU STIU DE UNDE STIA, eram in coltu mapei, Poate un abuz???, in orice caz eu am pierdut un inventar de seturi full + itemele de la koth.

4. Martori: ImaTheKing123 eram voice cu el cu parta si era si on

5. Sectiune:Factions

6. Dovezi - Poze: Loguri - console, si va uitati la chat sau logurile de la pvp.

La warp pvp nu am acces la absolut nimic, nu aveam de unde sa stiu unde estt, nu i-am zis unde esti sau d-astea.

Andy a fost la koth si probabil te-a vazut.

Plus de asta toata ziua a dat warning de la tine pentru reach, si d-asta ti am cerut poza f3.

Cum nu stiai ca sunt la warp pvp cand tu, erai acolo si fix cand s a terminat pvp tot erai si ti am zis gt pvp ul?

1 minute ago, ddenis29 said:

+ ca, andy cm nu ma vede de la koth pana unde eram eu

Salutare, sunt ImaTheKing123 

Dap True, eram cu ImRyuga voice si random i-a zis Denis sa  ii deie add pe disc + poza F3 + 3 minute la dizpozitie si daca iese are ban si gen el era combat iar dupa cand mai avea 1 minut la dizpozitie de dat poza i-o dato dar a venit Andy si la omorat + ei sunt din aceasi factiune deci concluzia mea este ca ei erau vc si au planuit un fel de teapa lui RET.

Inca o intreabare pentru Denis, dc nu face el direct control anydesk si ii cere F3? ca el daca are hacku si in bara si el e pe Mc Vanillia sau daca are alt desktop e ez escape deci mna fiti si voi mai ganditori.

Salut qKizo nu mi se pare normal sa te bagi in reclamatie daca nu esti martor, referitor la control anydesk nu avem acces daca nu avem acel "grad".

SI da, dupa ce ti am cerut poza f3, m am dus la warp pvp pentru ca m-a chemat la warp pvp pentru ca era 4v1

Salut ImRyuga, nu aveam de unde sti ca Denis ti-a cerut f3, mai ales cat timp eu eram la warp pvp si eram in combat, puteai sa ii zici lui Denis "stai putin sunt la warp pvp" si garantez ca intelegea

42 minutes ago, Andy12345 said:

Salut ImRyuga, nu aveam de unde sti ca Denis ti-a cerut f3, mai ales cat timp eu eram la warp pvp si eram in combat, puteai sa ii zici lui Denis "stai putin sunt la warp pvp" si garantez ca intelegea

Erai on si nu ai cum sa nu fii vazut pe chat bro chiar erai si in pvp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...