Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plângere] Membrului staff SweetYT

MMarga

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: MMarga

2. Numele jucătorului reclamat: SweetYT

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Motivul pentru care reclam acest membru staff este pentru favorizare deoarece acesti indivizi din factiunea Velocity au dat claim fix in locul unde SweetYT a pus spawn-ul la /warp raid, iar dupa au facut trap pentru ca de ce nu. Pentru aceasta fapta, consider ca ar trebui sanctionati atat membrul staff cat si factiunea care a facut aceasta fapta. Sper ca oamenii care sunt mai mare in grad sa faca ceva in privinta la asta si sa fie sanctionati cu warn.

4. Martori: l2p

5. Sectiune: Factions

6. Dovezi - Poze:

Salut , nu exista nici macar o favorizare pentru absolut nimeni  , nu am zis ca e o regula cu claim langa sau ceva deci  nu e greseala nimanui , oricum s a rezolvat problema acum puteti sa veniti linistiti 
Si ieri am zis ca se poate da claim inclus pvp ( orice fel de pvp trap etc )  doar pana astazi ca sa fie luate teritoriile pentru a da raid din toate partile si  s a dat si peste warp raid 

au procedat corect facand asta pentru a marca teritoriul pana la o anumita ora pana cand trb sa apar eu sa dau claim pe warp raid unde se spawneaza jucatorii 

SweetYT 

In primul rand, nu am vazut nici un anunt unde sa fi specificat ,,Se poate da claim inclus pvp (orice fel de pvp, trap etc).

In al doilea rand, tu ca leader ar fi trebuit sa faci o zona speciala si sa setezi spawn-ul la /warp raid intr-un loc destul de normal, nu intr-un colt de platforma si atunci cand te spawnezi erai buguit in blocuri.

In alt treilea rand, aceasta greseala tu ai facut-o si trebuie sa ti-o asumi, nu incerca sa te scuzi pentru ca toata lumea stie ca favorizezi anumiti jucatori. 

Atat am avut de zis, de acum sa vedem ce spun si oamenii mai mari in grad decat tine.

daca tu nu erai on cand am anuntat nu este problema mea , am anuntat si scurt ca aveti voie , asa este la warp raid 
daca tu mori dintr o prostie nu este problema mea sa ti dau itemele inapoi sau etc  ... 

normal era sa anunti pe discord pentru ca daca tu sa zicem ca ai anuntat la 3 de noapte, nu toata lumea era ,,anuntata''. Acum tot tu zici ca esti cel adevarat.