Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie Trenuletul tomas1234

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Garfieldut

2. Numele jucătorului reclamat: tomas1234

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Incompetentul asta ca nu pot sa-i zic altfel, lasa un hacker la pvp sa ma bata, zice ca e la el pe partajare si refuza sa ii ceara control. Omul meu dadea cu reach de 4 si antikb, dar el nu este in stare sa baneze. Nu inteleg de ce are moderator cand el are 12 ani si nu stie nici comenzile.

4. Martori: zPingux

5. Sectiune: Factions

6. Dovezi - Poze: il las pe el sa aduca dovada ca ala era legit ca zicea ca e la el pe parta

salut! din pacate nu am avut filmarea pusa si pe discord dar aici ai dovada cand stateam spec pe el cand tu ziceai ca ai hack si eu ma mai uitam din cand in cand la el pe partajare. el a zis ca esti liber sa ii faca oricine control. 

8 minutes ago, Furyx12 said:

salut! din pacate nu am avut filmarea pusa si pe discord dar aici ai dovada cand stateam spec pe el cand tu ziceai ca ai hack si eu ma mai uitam din cand in cand la el pe partajare. el a zis ca esti liber sa ii faca oricine control. 

omule se vede ca ii dadea pana si anticheatu "reach failed combat" fix ce ziceam eu ca are :))))))))))))))

3 minutes ago, FreshLemon1337 said:

daca este nevoie de acum incolo am sa filmez toata perioada cand ma joc, sunt liber sa mi se faca control in caz ca e vreun dubii, pot atasa clipulete din aimlab,osu,test clicker orice e nevoie, tin sa mentionez ca aveai lag sau ping mare deoarece te blocai si se poate observa in raspunsul lui @Furyx12, se poate observa cum alerta de reach era si din partea mea dar si din partea ta, ceea ce poate explica faptul ca ai avut lag. Nu inteleg de ce trebuie sa jignesti intr-o reclamatie dar fiecare are dreptul sa scrie ce vrea. Distractie la joc!

membrii nu au voie sa raspunda la reclamatii staff

6 minutes ago, FreshLemon1337 said:

daca este nevoie de acum incolo am sa filmez toata perioada cand ma joc, sunt liber sa mi se faca control in caz ca e vreun dubii, pot atasa clipulete din aimlab,osu,test clicker orice e nevoie, tin sa mentionez ca aveai lag sau ping mare deoarece te blocai si se poate observa in raspunsul lui @Furyx12, se poate observa cum alerta de reach era si din partea mea dar si din partea ta, ceea ce poate explica faptul ca ai avut lag. Nu inteleg de ce trebuie sa jignesti intr-o reclamatie dar fiecare are dreptul sa scrie ce vrea. Distractie la joc!

la fiecare hit pe care il dadeai, aveai alert de reach 3.70

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...