Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Propunere Survival


Septy

Recommended Posts

1. Nume: Septy_FTW
2. Propunere: Probabil ca aceasta propunere a fost deja depusa de milioane de ori, dar da. CustomEnchants /ce /ae elite, oridecare
3. Sectiune: Surv Epic
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?:  In afara ca, ar ajuta "PvP"erii care doresc sa-si arate dominanta la /warp pvp, ar ajuta si playerii pasivi sa faca bazele mai rapid, efecte si de ce nu, e Survival Epic 
5. Poze/Film: https://imgur.com/a/w4zBxOd (Am eu plugin-ul, daca doriti si na, poate vi-l dau, nu mai sunt in "lumea mc-ului" de ceva timp, asa ca, de ce nu.  detalii Septy#0056)
6. Ceva de adaugat?: -

Edited by Septy
Link to comment
Share on other sites

Salut, am mai vorbit despre asta daca imi amintesc bine cu un player, nu prea are rost pluginul de custom enchant pe sectiunea survival epic deoarce multora nu le ar place, a fost facuta o sectiune survival special cu enchanturi custom dar s a inchis, pe survival epic nu prea vad rostul pluginului atata timp cat este epic, nu custom, dar poate pe viitor cine stie🤷🏻‍♂️

:contra:

Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru propunere, dupa cum a spus si colegul meu mai sus, nu isi are rostul pentru ca a fost facuta o sectiune separata de survival cu asemenea plugin si nu a fost prea jucata. Dar o vom lua in calcul propunerea ta si vom vedea ce se va intampla pe viitor

:tc:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...