Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

reclamatie tomas1234

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Numele tau din joc: Garfieldut1

2. Numele jucătorului reclamat: tomas1234

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: favorizare. baiatul meu tomas a chemat si el un membru velocity sa vina de pe alt-uri. Ne-a dat kick in combat si prietenului sau i-a dat kick dupa ce a terminat sa looteze, dupa ce a luat toate itemele si a iesit din combat, adica dupa vreo 20 de secunde de la kick-ul nostru :)))))))

4. Martori:RankedLunar_, bbymada

5. Sectiune: Factions

6. Dovezi - Poze:https://imgur.com/a/QokZfEc

Edited by whoisemperor

eu nu fac nici o favoriare la nimeni, nu am chemat pe absolut nimeni si te as ruga sa nu ma mai ameninti atata cu remove si de parca am chemat eu pe cineva sa joace cu hack ca sa va bata pe voi. e vina ta ca ai jucat cu hack eu doar mi am facut treaba 

si inainte sa acuzi pe cineva adu si tu o dovada clara cum ca eu i am zis lui x ca vreau sa intre pe alt cont cu hack 

lui crastian i-ai dat kick pe filmare? nu :))))) de ce? ca nu ai vrut ;))) s-a vazut ca fugea cu bhop dupa mine si tu ai stat si te ai uitat la el :))) mai ales ai fugit afara ca sa l poata omora pe bbymada si dupa sa ia kick

man. daca am uitat sa dau kick la unu din 3/4 kick uri pe care le am dat asta nu inseamna ca il favorizez. ci doar ca nu stiam la cine sa mai dau kick 

buna intrebare. sincer chiar nu stiu. ma tot spama chatul acolo cu voi si de aia v am dat voua primii si dup aia cand s a oprit ala cu bbymada sa culeaga seturile eu am crezut ca ala era legit

nu mai stergeti mesajele @Scrumpkinssau cine le-a sters. e important.

tomas a asteptat atat cat timp baiatul ala a dat cu hack spre mine si a dat kick doar la 2 oameni, aluia care a inceput cu bhop-ul l-a lasat sa looteze si i a dat kick abea dupa ce a iesit din combat.

stergeti aiurea mesaje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...