Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plangere]MrOnlike

ciocanaru9

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Ciocanaru9

2. Numele jucătorului reclamat: MrOnlike

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Salut, am primit mute pentru cuvantul scula si mi se pare ca am fost neindreptatit. ma jucam si MrOnlike a venit cu tp la mine pe /v, mi a dat troll pentru ca nu aveam protectia pusa si a facut o constructie indecenta (o scula) apoi eu i-am zis lui adam acest lucru si in secunda 2, MrOnlike mi-a dat mute fara nici un avertisment sau nimic, nu aveam cum sa ma exprim altfel si am zis o scula, putea sa mi zica ba nene vezi ca nu ai voie sau ceva de genu da el m a sanctionat fara drept de apel pentru nimica toata. aceasta este reclamatia mea si astept un raspuns de la un staff competent sa mi raspunda, multumesc!! referitor la ce s a intamplat referitor la acea constructie, revin cu o reclamatie separata. multumesc si o zi buna, sa ti fie rusine mrOnlike

4. Martori: Tot servarul

5. Sectiune: Survival epic

6. Dovezi - Poze: https://files.fm/f/sv5adhdta

Acum 1 minut, ciocanaru9 a spus:

1. Numele tau din joc: Ciocanaru9

2. Numele jucătorului reclamat: MrOnlike

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Salut, am primit mute pentru cuvantul scula si mi se pare ca am fost neindreptatit. ma jucam si MrOnlike a venit cu tp la mine pe /v, mi a dat troll pentru ca nu aveam protectia pusa si a facut o constructie indecenta (o scula) apoi eu i-am zis lui adam acest lucru si in secunda 2, MrOnlike mi-a dat mute fara nici un avertisment sau nimic, nu aveam cum sa ma exprim altfel si am zis o scula, putea sa mi zica ba nene vezi ca nu ai voie sau ceva de genu da el m a sanctionat fara drept de apel pentru nimica toata. aceasta este reclamatia mea si astept un raspuns de la un staff competent sa mi raspunda, multumesc!! referitor la ce s a intamplat referitor la acea constructie, revin cu o reclamatie separata. multumesc si o zi buna, sa ti fie rusine mrOnlike

4. Martori: Tot servarul

5. Sectiune: Survival epic

6. Dovezi - Poze: https://files.fm/f/sv5adhdta

M ai injurat de totu mrotii, am filmare , + tpa kill , astept martorii tau ,

Posted (edited)

De asta e reclamatie, postezi ce dovezi ai si tot. nu vad sa te fi injurat de morti sau altele, altfel nu aveam mute 10 minute ca aveam mai mult. cuvintele tale nu inseamna nimic daca n ai dovada aici. + ca tpa kill e total altceva, eu pt altceva am postat reclamatie, nu pt tpa kill. tpa kill ul e in urmatoarea reclamatie, si acolo e justificat tott

Edited by ciocanaru9
forgot

Acum 6 ore, ciocanaru9 a spus:

De asta e reclamatie, postezi ce dovezi ai si tot. nu vad sa te fi injurat de morti sau altele, altfel nu aveam mute 10 minute ca aveam mai mult. cuvintele tale nu inseamna nimic daca n ai dovada aici. + ca tpa kill e total altceva, eu pt altceva am postat reclamatie, nu pt tpa kill. tpa kill ul e in urmatoarea reclamatie, si acolo e justificat tott

https://imgur.com/a/FZqauuB , cu asta am inchis reclamatia

Pentru asta am fost sancționat! Am luat jail pentru tpa kill, pe urma ți am vorbit asa și am fost sancționat! Deci am fost deja sanctionat pentru 'dovada' ta care nu justifica absolut nimic din ce ai făcut. Mi-ai dat mute pentru cuvântul scula. Nu fac free chat aici pentru ca eu mi am adus toate dovezile spre deosebire de tine. Aștept răspunsul unui manager, nu mi-ai dat nicio dovada validat. Tot ce ai pus aici sunt sancțiuni vechi care nu are legătură cu postul acesta 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...