Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Plangere]MrOnlike

ciocanaru9

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: Ciocanaru8

2. Numele jucătorului reclamat: MrOnlike

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: stateam la mine in zona si am uitat sa pun protectie. a venit MrOnlike pe /v ca sa ma investigheze pentru tpakill (e vina mea aici nu ma scot deloc) si in timp ce statea langa mine la un moment dat ma blocheaza in perete cu cobblestone apoi construieste o scula langa mine. asta e atitudine de staf fata de playeri? nu conteaza ca gresesti ca player, atat timp cat esti sanctionat corect. in situatia prezentata, MrOnlike ma trolleaza blocandu ma in perete si imi construieste scule, nu conteaza ca nu aveam protectie cand a construit o, nu e voie sa faci constructii indecente cum nu e voie nici sa faci tpa kill. daca eu am gresit si am luat jail, mi se pare corect ca si el sa fie sanctionat pentru constructii indecente. dovada pe care o aduc e video ul de mai jos, MrOnlike a fost pe /v sa ma verifice, acest lucru se poate vedea in loguri, faptul ca el a fost singurul care si a dat tp la mine (asta in cazul in care nu recunoaste, se poate verifica ora la care si a dat tp) iar pe filmare se vede ca nu a construit o altcineva. sper sa se faca dreptate, plus ca e arogant

4. Martori: nu exista martori dar se vede si pe filmare ca nu neaga cand am zis ca a facut o constructie indecenta, doar a ras arogant

5. Sectiune: survival epic

6. Dovezi - Poze:

Partea 1: https://files.fm/f/uwpzyee7t

Partea 2: https://files.fm/f/7av77dj79

Posted (edited)
5 hours ago, MrOnlike said:

ai lasat singur dovada cu tpa kill , si o dovada ca eram eu acolo?

Dovada? Am tot acolo, tot este filmat și ce treaba are tpa kill ul? Din nou, nu are legătură cu postul. Pentru acel tpa kill am fost sancționat, reclamația este pentru ca ai făcut o construcție indecenta. Iar din cauza ca negi ca ai fost acolo, dovedește faptul ca tu ai făcut construcția în momentul în care un manager verifica dacă ți ai dat tp la mine. Măcar acum ai fi putut să-ți asumi ce ai făcut, eu mi-am asumat tot, am fost sancționat pentru tot și tu aduci vorba doar de lucrurile pentru care am fost sancționat. Ți-ai dat tp la mine pe /v sa ma verifici dacă fac tpa kill, știam asta, pe urma m ai blocat în perete cu cobble, iar acum negi asta. După asta, ai făcut o construcție indecenta lângă mine, n-avea altcineva cine s-o facă. Aștept un manager sa ia o decizie, eu nu îți pot da o dovada ca ai fost acolo pentru ca erai pe /v, asta o sa vadă un manager în loguri pentru ca eu am pus video cu ora și tot când s a intamplat. O seara buna, domnule 'staff' 

Edited by ciocanaru9

• Global Moderator

Iti multumesc pentru dovada de tpakill.

Cat despre reclamatie, dovezile sunt incomplete. Si gradul de donator, Legend are acces la tp si vanish.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...