Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

[Propunere] Survival Epic


Freakimaru

Recommended Posts

1. Nume: Freakimaru
2. Propunere:  Salut!

Propun ca atunci cand se dau iteme de la kituri la event, respectivele sa aiba un nume special. De exemplu daca eu dau /kit supreme, pe toate itemele din kit imi scrie ca sunt din kitul meu si nu le pot sterge treaba asta, asa toata lumea stie ca sunt din kitul meu . Sa facem aceeasi chestie la kiturile de la event, daca primim un kit legend de exemplu la event, sa scrie pe el ''EVENT GLOBAL'' sau ceva de genul acesta.
3. Sectiune: Survival Epic
4. Cu ce consideri ca ajuta aceasta propunere?: Vad multe persoane care isi pun kiturile pe /ah sau  ca vand kituri netherite, noi le spunem ca nu au voie sa vanda itemele din kit, dar de unde stim noi ca e din kitul lui, e un kit primit la event sau kit dropat de la alt player ? Acest lucru ne ar ajuta mult in a deosebi playerii care vand kiturile din propriul lor grad (ceea ce nu au voie) sau ca au acele iteme de la altcineva respectiv de la un event global. Noi nu avem cum sa sanctionam pe cineva daca vinde un kit netherite pentru ca nu stim de unde provine acel kit, chiar daca are acces la el, poate il are din alta parte. 
5. Poze/Film:  -
6. Ceva de adaugat?: Ne ar usura munca !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Create New...