Jump to content
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Reclamatie HHDutz

Omgitigan

Recommended Posts

1. Numele tau din joc: GypsyKing__ sau Omgi6YT (Ambele sunt conturile mele)

2. Numele jucătorului reclamat: HHDutz

3. Motivul și descrierea situației pentru care îl reclamați: Abuz de functie /gmc /god si altele, am dovada jos.

4. Martori: Greenfury

5. Sectiune: Survival Epic 1.19

6. Dovezi - Poze: 

Omgi imi pare rau pentru toata neintelegerea ce a fost produs mai sus eu nu stiam ca nu am voie sa ma folosesc de /gmc in bataliile wild a fost o neintelegere ce  s-a intamplat acolo nu stiam ca nu am voie sa folosesc gmc ul in scopuri de bataie asa ca mi-am cerut scuze si imi cer din nou pentru ce am facut ai vazut ca am vorbit cu _Marian ma pus sa repar toate stricaciunile pe care le am facut ca dupa sa promit ca nu mai fac si sa imi zcer scuze voua repet din nou imi pare rau pentru ce s-a intamplat imi cer scuze pentru ca nu stiam ce fac nu stiam ca nu am voie si de aia faceam asa dar de acum in colo stiu si nu o sa mai fac Iti multumesc pentru timpul acordat

marian a observat aseara altceva ce nu era legata de chestia cu gamemode ce se pare ca nu mi a zis nimic despre alt abuz marian el mi a zis doar despre cel cu creative ul despre care am discutat toti aseara si am fost pedepsit sa repar toate stricaciunile

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

• No registered users viewing this page.
  • Popular Contributors

Nobody has received reputation this week.

• Create New...