Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

Cerere Builder Dusty3784

Dusty3784

Recommended Posts

1. Nume: Laurentiu
2. Varsta:  15 ani
3. Nume in joc: Dusty3784
4. Experiența Building: lucrez ca builder de 3 ani un an l-am petrecut pe un server si restul de doi ani pe un alt server pe care inca figurez oarecum ca builder ocazional
5. Cunoștințe WorldEdit/VoxelSniper/ARCHEON/GOPAINT/GOBRUSH/: Ma pricep cel mai bine cu World Editul si GoBrush si imi este cunoscut si World Painter (dar nu am avut foarte multe tangente cu programul)
6. Clasa de Build (Structura/Terraforming/Organic): Partea mea "forte" este Terraformingul iar stilurile pe care le abordez in general si la care ma pricep im mod special sunt  medievalul,Constructii de desert (nush cum se numesc),fantasy si asiatic 
8. Portofoliul personal(de preferat un link imgur, myalbum sau altele): https://imgur.com/a/MrspYQL
9. Descrie-te in maxim 25 de cuvinte:  imi place sa incerc lucuri noi chiar daca nu am cunostinte care sa ma ajute in a face un lucuru bine si consider ca astfel invat lucruri noi
10. Ai mai lucrat intr-o echipa de build pana acum?(Daca raspunsul este afirmativ, te rog precizeaza care sunt acelea): nu am  avut acest noroc, am  nimerit doar in pusiteitate tot ce e construit in poze e facut doar de mine 
11. Alte informatii pe care doresti sa le precizezi in cerere: scuze ca pozele nu sunt intr-o ordine

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...