Jump to content
Addicted2 Romania
Aplicatiile pentru functia de "Helper" pentru serverul de Minecraft sunt deschise !

unban

setsprite999

Recommended Posts

• Nick:setsprite999
  • Pe ce sectiune ai primit ban:skypvp
  • Numele membrului din staff care te-a banat:AndreiFnaf11
  • Dovezi: Nu merge sa pun un link sau poate merge si nu imi apare mie, imi poti/puteti da un mesaj pe discord si va trimit o imagine cu folderul de la mods.
  • Alte detalii: Am vrut sa fac o gluma spunand  "Meteor on Crack" pe serverul addicted2, sectiunea skypvp dar se pare ca StefyBoy, colegul meu de scoala  ( bully ) a profitat de ocazie si mi a dat ban. Imi cer scuze! Sincer nu am stiut ca spunand asta fac o reclama la un hack client. O sa tin minte pentru data viitoare, Multumesc! Daca vreti o imagine cu niste dovezi : sprite#1691

In apărarea mea pot spune ca clientul pe care l-a folosit setsprite999 are aceeasi metoda de promovare ca chat craft. Cand intri de pe chat craft pe un server se zice cv de genu "i just joined usong chat craft.....", iar meteor client foloseste "Meteor on cracked. Plus ca in poza atasata de colegul meu din staff se vede ca tu erai cumva surprins de ce ai scris. Se vede ca ai spus "shit". Cea ce indica ca nu tu ai scris aia. Dar ca intotdeauna sa asteptam un staff cu grad mai mare.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...